دفتر فنی معماری و شهرسازی

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

تکنولوژی معماری

کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

معماری – مدیریت پروژه و ساخت

یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد. مهندس در لغت به معنای هندسه دان است و به فردی می گویند که با هندسه و مباحث هندسی سر و کار دارد و معمار هنرمندی ست که به کمک مباحث هندسی بنایی می سازد که گاه تا هزاران سال باقی ست و گاها حتی هویت یک جامعه می شود.

موسسه توسعه پایدار گردشگری

 موسسه توسعه پایدار گردشگری علم و فرهنگ؛ به عنوان نخستینNGO گردشگری دانشگاهی وابسته به دانشگاه علم وفرهنگ با رویکرد کارآفرینی در بخش‌های مختلف مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری در گستره بین المللی فعالیت می‌کند. این موسسه تاکنون دستاوردهای ارزشمندی در بخش‌های گردشگری و هتل‌داری، فناوری گردشگری، کسب و کارهای نوین درگردشگری، مدیریت مقاصدگردشگری، برندسازی مقاصدگردشگری، گردشگری سلامت و پزشکی داشته و در تلاش است تا سیاست گذاران، برنامه ریزان و مدیران بخش خصوصی و دولتی را در مسیر توسعه پایدار گردشگری ایران اسلامی یاری نماید.

تورهای کشور

اولین صعود مستقل استارت آپ دانشگاهی DPL به پناهگاه پلنگچال

روز جمعه سیزدهم تیرماه ۱۳۹۹ گروه DPL به پناهگاه پلنگچال صعود کردند.
در این صعود که با مربی گری آقای محمود هاشمی فاتح هشت قله جهان صورت گرفت، جمعی از دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ، علامه طباطبایی و گروهی از فعالان ورزش کوهنوردی نیز حضور داشتند.
این برنامه از ساعت ۶ صیح روز جمعه شروع و پس از صعود به پناهگاه پلنگچال با ارتفاع ۲۴۱۲ متر در ساعت ۱۵ پایان پذیرفت.

ایران زیباست؛ آبشار «ساسنگ»

آبشار ساسنگ در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب غربی شهرستان مینودشت در نزدیکی روستایی با همین نام و در ارتفاعات جنگلهای هیرکانی واقع شده است.
این آبشارهای زیبا و بی نظیر با استخرهای طبیعی فراوان، از سرازیر شدن آب از شیب دره ای که در فاصله تقریبی یک کیلومتری روستای ساسنگ قرار دارد به وجود آمده‌اند. تنها راه رسیدن به آبشار مسیر پیاده روی با شیب ملایم است.
منبع: خبرگزاری ایسنا

تورهای خارج از کشور

اعزام تور به کشوراتریش، آلمان،عراق، استرالیا

مرکز تخصصی برگزاری یکتا همایش

اگر به دنبال منبعی جامع و کامل برای یافتن اخبار تمامی رویدادها در حوزه های مختلف آکادمیک(همایش ها، کنفرانس ها..) ، کسب وکار(استارتاپ ها، کارآفرینی،…)، کارگاه های تخصصی… هستید، اگر به دنبال برگزاری و مدیریت رویدادهای خود در هر سطحی هستید، اگر بدنبال محتوای رویدادهای برگزار شده اید، یکتا همایش را به شما معرفی می کنیم

خدمات

مشاوره در برگزاری رویدادها

با بیش از 7 سال سابقه کاری در برگزاری رویدادهای مختلف همراه شما خواهیم بود

تهیه و تدارک مکان رویداد

هماهنگی با سالن های های برگزاری همایش ها و مناسبت ها

هماهنگی سالن های جانبی

هماهنگی سالن های جانبی جهت برگزاری نشست های تخصصی، پنل های پرسش و پاسخ و غیره، سالن های پذیرایی از مهمانان ویژه، سالن های پذیرایی و پارکینگ، کارگاه های تخصصی

گروه تشریفات

تدارک گروه تشریفات جهت خوش‌آمد گویی، راهنمایی، ثبت نام از مهمانان همایش

پذیرایی رویداد

هماهنگی جهت پذیرایی همایش شامل : میان وعده و ناهار و شام

مدیریت رویدادهای مجازی

برگزاری رویدادهای شمابه صورت مجازی و پخش آنلاین

توسعه و کارآفرینی راه نو مبتکران

شواهد بسیار زیادی تائید کرده‌اند که استفاده از ماسک در میان جمع، حتی زمانی که حالتان خوب است، می‌تواند به کاهش انتشار ویروس کرونا کمک کند، زیرا افراد حتی وقتی که هیچ علامتی از این بیماری بروز نمی‌دهند باز هم ممکن است این ویروس را منتشر کنند، و این دلیل اصلی استفاده از ماسک است: برای محافظت از دیگران در برابر خودتان.

ماسک

ماسک‌های صورت می‌توانند برای خود فرد استفاده‌کننده هم تا حدودی محافظت ایجاد کنند، اما این‌که این محافظت تا چه اندازه است تا حدود بسیار زیادی بستگی به نوع ماسک دارد. هیچ ماسکی، محافظت صد در صدی ایجاد نمی‌کند و نباید آن را جایگزین حفظ فاصله اجتماعی از دیگران، شستن مکرراً دست‌ها و اجتناب از جمع‌های شلوغ کنید. وقتی شما این مزایای استفاده از ماسک را در نظر می‌گیرید می‌بینید که استفاده از ماسک می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

خدمات ما

  • خدمات فنی و مهندسی

  • خدمات بازرگانـــی

  •  تجهیزات صنعتی

  • تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

  • خدمات آموزشی

  • خدمات بیمه ای

مرکز خدمات تخصصی حسابداری و حسابرسی

در اجرای قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه‌ای حسابداران ذیصلاح به عنوان حسابدار رسمی و به منظور اعمال نظارت مالی بر واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی، همچنین حصول اطمینان از قابل اعتماد بودن اطلاعات مالی واحدهای مزبور و در جهت حفظ منافع عمومی، صاحبان سرمایه و دیگر اشخاص ذیحق و ذینفع، سند راهبردی جامعه حسابداران رسمی ایران به عنوان جامعه‌ای مستقل، غیردولتی و خود انتظام به شرح زیر تدوین می‌گردد:

هدفهای راهبردی: (Strategic Objectives)

1- توسعه فرهنگ حسابدهی، حسابخواهی و خدمات اعتباربخشی؛

2- ساماندهی و گسترش تشکل حسابداران رسمی؛

3- گسترش بازار و تنوع خدمات حرفه‌ای؛

4- بهبود و تقویت مستمر کیفیت خدمات حرفه‌ای؛

5- ارتقاء نظارت بر عملکرد اعضا و کنترل کیفیت خدمات حرفه‌ای؛

6- ارتقای اصول و ضوابط حسابداری و حسابرسی؛

7- تقویت همکاری و تعامل با نهادها و مراجع ذیربط؛

8- حمایت از حقوق حرفه‌ای و منافع مادی و معنوی اعضاء؛

9- ارتباط مستمر، با مؤسسات و تشکل‌های حرفه‌ای داخلی و بین‌المللی؛ و

10- تقویت ساختارها و نظامهای داخلی جامعه.

چشم‌انداز:(Vision)

دستیابی به جامعه حسابداران رسمی حرفه‌ای در سطح کشورهای پیشرفته در افق ده ساله.

مأموریت: (Mission)

تنظیم امور و اعتلای حرفه حسابداری و حسابرسی در کشور و نظارت حرفه‌ای برکار حسابداران رسمی.